top of page
logo_transp.png

V prostoru bývalé vinárny Hrozen, baru Pod Palubou či pizzerie Tomino vznikl MUSIC BAR CABARÉT. Noční podnik v moderním industriálním designu inspirovaný anglickými koktejl bary je pro milovníky takových míst oázou. V nápojovém menu naleznete alkoholické i virgin míchané drinky, točená piva Pilsner Urquell, Radegast či lokální speciály z minipivovarů, vína z Českého středohoří, prémiové rumy, giny a mnoho dalšího. V prostoru vinného sklepa Josefa Pfannschmidta z roku 1806 se pravidelně pořádají také koncerty, filmové projekce, open mic večery a další umělecké záležitosti.

Interier 12 2020-6126.jpg

SPECIÁLNÍ MÍCHANÉ NÁPOJE

V naší nabídce naleznete jak klasické oblíbené koktejly jako Cosmopolitan, Daiquiri nebo Mai Tai. Specialitou jsou pak námi tvořené míchačky v designovém skle nebo vytváření drinků na míru dle chutí zákazníka.

HUDEBNÍ KLUB, KTERÝ V REGIONU NENAJDETE

Na otevíračku dorazil legendární Laco Déczi se svoji skupinou Celula New York, kteří přinesli neskutečný hudební zážitek. Další hudební akce, koncerty, ale třeba divadla jsou v plánu a hlídat je můžete na webu nebo na našich Facebookových stránkách.

DSC_4040.jpg
Kontakt
Interier 12 2020-6096.jpg

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU

Osvoboditelů 39/17  410 02 Lovosice

PÁ - SO 20:00 - 03:00

Rezervace a další dotazy na telefonu 725 878 637 nebo mailu info@altrosmedia.cz

Kontaktujte se nás přes formulář níže a zarezervujte si stůl, nebo i celý salonek. Objednejte si catering, karaoke nebo večírek pro Vaši firmu, přátele či rodinu.

Nejpozději však 24 hodin předem - jinak nás prosím kontaktujte telefonicky nebo přes FaceBook.

Děkujeme! Ozveme se! ;)

bottom of page