top of page

Co umíme

foto2.jpg

Eventy na klíč

Kulturní akce všeho druhu na míru. Firemní dny a večírky, akce pro děti, taneční večery, divadelní představení, koncerty všech žánrů.

55857710_2614150122144958_5688555776914751488_o.jpg

Festivaly

Uvnitř i venku, pro sto i pro tisíc návštěvníků. Hudební, divadelní, rodinné, městské happeningy, degustace & košty a řada dalších.

Clipboard02.jpg

Divadlo

Divadelní představení pro děti i dospělé. Venku i uvnitř. Rádi zprostředkujeme naše rozsáhlé kontakty s předními českými divadelními herci.

08i7pm.jpg

PR&media

Fotky a videa na zakázku. Výroba a správa webu, profilu na Facebooku nebo Instagramu. Komunikace s lidmi a zákazníky. 

Valdštějnské slavnosti 2019-6539.jpg

Strategické plánování

Přivedeme k životu kulturní nebo turistický život u vás ve městě, obci nebo firmě a zabezpečíme jeho trvalý a udržitelný rozvoj. Přizpůsobíme se vizím i rozpočtu.

lovosice-lovo-divadlo-koncert-laco-deczi-cesky-jazzovy-trumpetista-hudebni-skladatel-07_ga

Koncerty

Milujeme hudbu a koncerty nás baví. Rock, jazz, swing, opereta, folk, pop, electro nebo třeba klasika. Se vším máme bohatou praxi.

Valdštějnské slavnosti 2019-6294.jpg

Historické slavnosti

I s historickými slavnostmi máme bohaté zkušenosti. Rytířské souboje, historické jarmarky, řemesla, průvody, dobová hudba, dělostřelecká show nebo ukázka dravců jsou skvělým zážitkem.

Clipboard034.jpg

Grafika&reklama

Kompletní grafické práce a reklamní kampaně od myšlenky po výsledek. Plakáty, letáky, brožury, vizitky, předměty s brandem. 

IMG_0982.jpg

Pro města&obce

Slavnostní otevíračky, velikonoční akce, vánoční trhy, pálení čarodějnic, májové slavnosti, vinobraní, pivní slavnosti, výroční oslavy, venkovní i interiérové výstavy, významné události..

DSC_8082.jpg

Dětské&rodinné eventy

Dětské dny, zábavná odpoledne, rodinné festivaly, divadla, stezky odvahy, oslavy, animační programy s YouTubery atd. Nejraději máme vánoční a čertovské akce!

IMG_20200222_000941.jpg

Maturitní plesy na klíč

Zařídíme pronájem prostoru, hudbu, světelnou show, výzdobu, moderátora, fotokoutek a další zpestření večírku, na který se nezapomíná. Videoreport a fotografie samozřejmostí! 

2iydew.jpg

Technické zabezpečení

Umíme zařídit také vše kolem. Vyjednáme pronájmy prostor, pódium, stany, sezení, bary, úklid nebo i potřebnou administrativu.

bottom of page