top of page

Noc lovosických autorů 2022

Hudebníci, cestovatelé, fotografové, vinaři, ale i řemeslníci. Ti všichni představí svá díla v rámci druhého ročníku Noci lovosických autorů, jedinečného večera volně navazujícího na řadu úspěšných ročníků Dne lovosických autorů ve Pfannschmidtově vile. Řada umělců z Lovosic a blízkého okolí se představí ve vinném baru Beseda, v Čajovně - Vinotéce Bez názvu a v music baru Cabarét.

 

Letošní ročník vzpomene výstavou fotografií na ničivé povodně, od kterých v srpnu uběhlo dvacet let. Ta bude k vidění ve vinném baru Beseda, kde dále vystoupí hudební uskupení Oldies Trio 247 a Mladé perspektivní ryby. Součástí bude i ochutnávka gastrospecialit a řízená degustace vín nejen z Lovosicka v režii zkušeného someliéra.

 

Čajovna nabídne výstavu vodních dýmek s jejich ochutnávkou, dvě cestovatelské přednášky a povídání o stavbě hudebních nástrojů svépomocí i s ukázkami. Závěr akce bude patřit lovosické skupině Vitamín, která vystoupí v music baru Cabarét a vzpomene na zesnulého kapelníka Josefa Černého.

 

Vstupné na akci je v jednotlivých podnicích dobrovolné, na rockový večer do baru Cabaret pak 100 Kč

bottom of page